X
ریاضی برای همه - پکیج آموزشی ریاضی یازدهم s

ریاضی برای همه - پکیج آموزشی ریاضی یازدهم

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 55
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 54
» بازديد سال : 1
» بازديد کل : 54
» اعضا : 0
» مطالب : 8

پکیج آموزشی ریاضی یازدهم


تاریخ انتشار پست : 1399/12/16 بازدید : 3

پایه یازدهم در ایالات متحده

کلاس یازدهم ، یازدهم و برای بعضی از کشورها ، پایه نهایی مدارس متوسطه است. دانش آموزان از 15 تا 17 سال بسته به کشور بستگی دارند.


در ایالات متحده ، بسیاری از دانش آموزان در نیمه دوم سال یازدهم خود در آزمون استدلال SAT و / یا ACT شرکت می کنند. به طور معمول در این سال ، دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در مراکز آموزش عالی هستند ، تقریباً در قسمت دوم همان سال جستجو می کنند.


در ایالات متحده ، یک دانش آموز در این کلاس نیز ممکن است به عنوان یک دانشجوی ارشد معرفی شود.


دانشجویان ریاضی معمولاً جبر II را می گذرانند ، اما کلاسهایی مانند مثلثات یا پیش حساب در بعضی از مواقع برای دانش آموزانی که مایل به گذراندن کلاسهای ریاضی در سالهای بالاتر هستند ، ارائه می شود. بسته به مکان ممکن است ترکیبی از هر یک از موضوعات ذکر شده وجود داشته باشد. اگر پیش شرط لازم برای دوره های پیشرفته تر که در بالا ذکر شده را ندارند ، ممکن است دوره های آسان تری مانند جبر I و هندسه را نیز بگذرانند.


در کلاس انگلیسی ، یک برنامه درسی مقدماتی کالج شامل ادبیات آمریکایی نیز می شود. اغلب ، ادبیات انگلیسی (که به آن ادبیات انگلیس نیز گفته می شود) در سال اول دبیرستان تدریس می شود.

http://iran-math.avablog.ir/post/2/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C+%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85+%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد